Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Bojnické zvesti

Bojnické zvesti - r. 2012 - č. 1

ZÁKLADNÁ ŠKOLA INFORMUJE

ZÁPIS ŽIAKOV DO 1. ROČNÍKA ZŠ
Vedenie Základnej školy s materskou školou v Bojniciach oznamuje rodičom, že zápis žiakov do prvého ročníka základnej školy pre školský rok 2012/2013 sa uskutoční dňa
3. februára 2012 od 10.00 do 17.00 h v priestoroch základnej školy.
Povinnosť zápisu platí podľa zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre všetky deti, ktoré do 31.8.2012 dovŕšia 6. rok veku. Na zápis je potrebné priniesť občiansky preukaz zákonného zástupcu a rodný list dieťaťa. Prítomnosť dieťaťa na zápise je nevyhnutná!
- PaedDr.Eva Rybárová, riaditeľka školy -

PASOVANIE ZA PRVÁKOV
Dňa 23. novembra 2011 sa v Základnej škole s materskou školou v Bojniciach konala milá slávnosť - slávnostné prijatie prvákov do cechu školského. Odohralo sa za prítomnosti primátora mesta Františka Táma, predsedu rady školy Ing. Jána Marcina, vedenia školy a rodičov. Žiaci prvého ročníka v krátkom programe predviedli, čo už dokážu a potom ich triedne učiteľky slávnostne pasovali za prvákov. Riaditeľka školy im odovzdala pasovací list a darček. Po dobrom výkone bola hostina v triedach, ktorú zabezpečili rodičia.
-Mgr. Oľga Čanigová, ZŠ s MŠ Bojnice -

ŠKOLA - JUBILANTKA
Vo štvrtok 8.decembra si Základná škola s materskou školou v Bojniciach pripomenula 50. výročie otvorenia novej budovy ZŠ. Slávnostné dopoludnie bolo venované pozvaným hosťom a širokej verejnosti formou Dňa otvorených dverí. Prítomní sa zúčastnili otvorených hodín v počítačových učebniach a v
učebniach s interaktívnymi tabuľami, a tak prenikli do tajov cudzích jazykov, matematiky, informatiky, prírodovedy a odskúšali si prácu na interaktívnych tabuliach a počítačoch.
Program pokračoval v popoludňajších hodinách v Kultúrnom centre Bojnice slávnostným obradom ZPOZ, ktorého súčasťou boli príhovory primátora mesta Františka Táma a riaditeľky školy PaedDr. Evy Rybárovej. Následne boli vyhlásené výsledky ankety o najobľúbenejšieho učiteľa. Ocenení boli pedagógovia Mgr. Ján Ďuriš, Mgr. Oskar Bielik a zo súčasných pedagógov Mgr. Ľudmila Pipíšková a Mgr. Mariana Lipovská.
- Mgr. Renata Chovanová, ZŠ s MŠ Bojnice -


 

dnes je: 21.8.2019

meniny má: Jana

podrobný kalendárDeutch version
English version
Úvodná stránka