Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Bojnické zvesti

Bojnické zvesti - r. 2004 - č. 10

NAPÍSALI NÁM ...

( list adresovaný riaditeľke a kolektívu MsKS

Dovoľte mi, aby som sa v mene Združenia dychových hudieb Slovenska, v mene celej dychovkárskej obce na Slovensku, v mene zahraničných účastníkov 5. ME DH i v mene svojom úprimne poďakoval za perfektnú spoluprácu pri príprave i realizácii 5. Majstrovstiev Európy dychových hudieb všetkým spolupracovníkom z MsKS, HNOS-u, KaSS Prievidza a všetkým, ktorí svojim zanieteným prístupom k svojim povinnostiam prispeli veľkou mierou k - nebojím sa povedať - fantastickému zážitku pre divákov i účinkujúcich z celej Európy.
Už vo veľmi krátkom čase po skončení 5. ME DH som dostal pre celý kolektív organizátorov len samé gratulácie k perfektnej organizácii, k pohostinnosti i umeleckej a spoločenskej úrovni tohto nášho podujatia. Mnohí sa jednoznačne vyjadrili, že to boli doteraz najlepšie pripravené a realizované ME!
(A kedže doteraz boli v takých bohatých štátoch, ako sú Nemecko, Holandsko, Rakúsko a Švajčiarsko, tak to už je čo povedať...).
Ďakovný list prezidenta CISM E. Schwaba, e- maily členov poroty i mnohých kapelníkov z Holandska, Rakúska, Nemecka ... potvrdzujú moje predošlé slová.
Ešte raz úprimná vďaka za pomoc i spoluprácu.

Adam Hudec, predseda OV 5. ME DH


 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendárDeutch version
English version
Úvodná stránka