Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Bojnické zvesti

Bojnické zvesti - r. 2005 - č. 7

OKIENKO DO ČINNOSTI CVČ JUNIOR BOJNICE

CVČ Junior je mimoškolské zariadenie, v ktorom trávia svoj voľný čas deti, mládež, dospelí, ba aj naši dôchodcovia, jednoducho široká verejnosť. Činnosť centra možno rozdeliť na pravidelnú
a príležitostnú. Pravidelnou je práca v záujmových útvaroch. Tento rok navštevovalo 27 záujmových útvarov spolu 235 členov. Pracovali v oblasti športu, techniky, esteticko-výchovnej, prírodovednej a umeleckej činnosti. Počas príležitostnej pracovníci CVČ organizujú pre deti, mládež a širokú verejnosť množstvo zaujímavých podujatí. Z nich spomenieme napr. maškarný ples, vianočnú akadémiu spojenú s príchodom Mikuláša, súťaž o vianočnú pohľadnicu, obvodové športové kolá, streleckú ligu, výstavky ručných prác a iné. Už tradične organizujeme súťažné talentárium v speve, prednese poézie a prózy, divadelné, výtvarné a tanečné.
Dňa 9. mája 2005 sme zorganizovali v Kultúrnom dome v Dubnickej časti v spolupráci so Zoo Bojnice, MsKS Bojnice a HNOS Prievidza tanečné talentárium. Svoje tanečné umenie predviedli deti zo ZŠ Skačany, Bystričany, Bojnice, Veľké Bielice, z CVČ Partizánske a Bojnice a zo ZUŠ Bojnice. Takmer 100-členný kolektív vytvoril príjemnú atmosféru pestrých farieb, tanca, hudby a dobrej nálady. Opäť sa nám podujatie vydarilo a už sa tešíme na ďalšie o rok.
Je tu koniec školského roka, no naša činnosť ešte nekončí. Pre deti pripravujeme mestské letné tábory. Naše zariadenie môžu deti a mládež navštevovať počas celého leta. Pomaly sa však pripravujeme aj na nastávajúci školský rok a pedagogický kolektív pripravuje bohatú ponuku záujmových útvarov na nastávajúci školský rok 2005/2006, do ktorých sa môžete už teraz prihlasovať na adrese: CVČ JUNIOR, Školská ul. č. 9, Bojnice, telefón 540 26 24. Bližšie informácie nájdete na stránke www.bojnice.sk.

Príjemné leto, veľa hrejivých lúčov a pekných zážitkov prajú zamestnanci CVČ.


 

dnes je: 18.8.2019

meniny má: Elena, Helena

podrobný kalendárDeutch version
English version
Úvodná stránka