Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Bojnické zvesti

Bojnické zvesti - r. 2004 - č. 4

CENA VIA BONA SLOVAKIA

NADÁCIA PONTIS CHCE CENOU VIA BONA SLOVAKIA OCENIŤ FIRMY A PODNIKATEĽOV, KTORÍ FINANČNE ALEBO MATERIÁLNE
PODPORUJÚ DOBROČINNÉ PROJEKTY

Nadácia Pontis za podpory Citibank (Slovakia), a.s., vyhlásila tento rok už štvrtý ročník ceny VIA BONA SLOVAKIA, ktorej cieľom je motivovať firmy aj podnikateľov - jednotlivcov, aby v rámci svojich možností materiálne alebo finančne podporovali charitatívne a verej-noprospešné aktivity v komunite, v ktorej pôsobia. Mnoho sloven-ských firiem si už vytvorilo tzv. darcovskú, resp. filantropickú stratégiu. Podľa nej postupujú pri výbere projektov, ktoré finančne alebo nefinančne podporujú, čo je v súlade s medzinárodným trendom.
Cieľom ceny Via Bona Slovakia je práve motivovať firmy aj jednotlivcov, aby verejnoprospešné aktivity podporovali a oceniť a ve-rejne poďakovať firmám, ktoré tak už robia.
Nominácie na ocenenia VIA BONA SLOVAKIA za rok 2003 môžu zasielať obdarované neziskové organizácie a jednotlivci, ako aj sa-motní darcovia (podnikatelia - jednotlivci a firmy). Všetky nominácie musia byť prijaté v kancelárii Nadácie Pontis do 15.apríla 2004. Nominačný hárok je k dispozícii tiež na web stránke www.pontis foundation.sk.

Viac informácii vám poskytne Dáša Maňková, Nadácia Pontis,
tel. 02/5296 2215, fax 02/5263 2362,
e-mail:dasa@pontisfoundation.sk.


 

dnes je: 24.9.2019

meniny má: Ľuboš, Ľubor

podrobný kalendárDeutch version
English version
Úvodná stránka