Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Bojnické zvesti

Bojnické zvesti - r. 2009 - č. 12

PRÍHOVOR PRIMÁTORA MESTA

Vážení a milí spoluobčania, informácia o mojich aktivitách bude v najbližšom období len veľmi stručná vzhľadom na finančnú situáciu vydavateľa Bojnických zvestí a obmedzenú kapacity.

V období od 25. októbra do 25. novembra sa okrem pracovných porád a rokovaní orgánov mesta sústredila pozornosť na prípravu rozpočtu na rok 2010 s výhľadom na roky 2011 – 2012. Musím konštatovať, že pracujeme s číslami, ktoré nám spôsobujú vrásky na čele, pretože nenapĺňanie príjmovej časti štátneho rozpočtu má za následok zníženie príjmu do pokladne mesta.
Druhá novembrová sobota patrila v tomto roku nielen tradičnému hodovaniu, ale aj prvému kolu volieb do orgánov samosprávneho kraja, ktoré sme v našom meste zabezpečili v zmysle zákona. Tesne pred hodovým víkendom som sa zúčastnil Pasovania prvákov v našej základnej škole a krásne popoludnie sme zažili pri oslavách 35. výročia založenia ZUŠ v Bojniciach
Verím, že v predvianočnom čase si nájdete chvíľu aj na priateľské stretnutia a Vianoce prežijete v pohode a kruhu svojich blízkych.

- František Tám, primátor mesta -


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendárDeutch version
English version
Úvodná stránka