Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Bojnické zvesti

Bojnické zvesti - r. 2012 - č. 2

VIANOČNÁ BURZA

V Základnej škole s materskou školou v Bojniciach pred niekoľkými rokmi vedenie školy založilo milú predvianočnú tradíciu s názvom „Vianočná burza“, určenú pre rodičov žiakov 1.- 4. ročníka.
Žiaci spomínaných ročníkov pod vedením učiteliek a vychovávateliek počas výtvarnej výchovy, pracovného vyučovania a návštevy školského klubu vyrábajú vianočné dekorácie - ikebany, svietniky, ozdoby zo slaného cesta, z ozdobného papiera, ihličia.. Minuloročná burza sa konala 20.decembra 2011 v priestoroch školy. Jej hlavným cieľom bolo podporiť a oceniť snahu našich, ale aj ostatných detí, ktoré svojou tvorivosťou a šikovnosťou dokážu vytvoriť dekoráciu, za ktorú by sa nemusel hanbiť ani obchod s vianočným tovarom. Zároveň rodičia môžu zakúpením ľubovoľného počtu výrobkov za symbolické ceny, pomôcť vyzbierať sumu, ktorú škola použije na nákup učebných pomôcok.
Vianočná burza sa mi veľmi páči, je úžasnou motiváciou pre naše deti. Najmenších učí, že aj oni môžu svojou pracovitosťou a šikovnosťou pomôcť svojej triede. A my, rodičia, môžme dôstojnou formou finančne podporiť školu.
-Pavol Drozd, rodič –


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendárDeutch version
English version
Úvodná stránka