Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Bojnické zvesti

Bojnické zvesti - r. 2012 - č. 3

DOBROVOĽNÍ HASIČI DHZ II. DUBNICA HODNOTILI

Dňa 19. januára 2012 sa uskutočnila v Kultúrnom dome v Dubnici výročná členská schôdza dobrovoľných hasičov DHZ II. Dubnica, na ktorú prijali pozvanie aj primátor mesta Bojnice František Tám a jeho zástupca Ing. Zdenko Priehoda, ktorý je aj členom tejto organizácie.
Predseda DHZ II. Anton Fajka zhodnotil činnosť hasičov za rok 2011, počas ktorého sa venovali údržbe techniky, výzbroje a oprave vonkajšieho vzhľadu areálu zbrojnice. Spolu s Klubom Melenčiarov zabezpečovali detský maškarný ples, Beh oslobodenia mesta Bojnice, Oslavy sv. Floriána - patróna hasičov, podieľali sa na úprave okolia futbalového štadióna v Dubnici, na zabezpečení usporiadateľskej činnosti na štadióne, na úprave a oprave priestorov cintorína, za čo im bola vyslovená úprimná vďaka.
Na rok 2012 prijali úlohy, medzi ktoré patrí stabilizácia členstva, jeho rozšírenie, práca s mládežou a preventívna činnosť v oblasti vzniku požiarov a mimoriadnych udalostí.
Primátor mesta František Tám poďakoval všetkým dobrovoľným hasičom DHZ II. za ich činnosť v uplynulom roku a zaželal veľa úspechov pri plnení všetkých úloh v tomto roku.
Počas diskusie odzneli rôzne návrhy na riešenie a zlepšenie činnosti organizácie, nakoľko súčasná situácia v oblasti požiarovosti a mimoriadnych udalostí je veľmi nepriaznivá, navrhli úpravu časového intervalu preventívnych prehliadok z doterajších 5 rokov na 3 roky.
- Anton Fajka, predseda DHZ II. Dubnica -


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendárDeutch version
English version
Úvodná stránka