Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Bojnické zvesti

Bojnické zvesti - r. 2013 - č. 4

OZNÁMENIE O KONANÍ príležitostných trhov - JARMOKOV v meste Bojnice v roku 2013

Mestská rada v Bojniciach na svojom rokovaní dňa 18.marca 2013 odporučila organizovať jarné príležitostné trhy v meste Bojnice takto:

1.) XVIII. BOJNICKÝ JARMOK a 18. DNI MAJSTROV (04.05.-05.05.2013)
2.) JARMOK pri príležitosti 20. Medzinárodného festivalu duchov a strašidiel (11.05. – 12.05.2013)

Komunikácia počas konania oboch jarmokov na Hurbanovom námestí bude uzatvorená. Stánky budú umiestnené na ľavej strane komunikácie pri parku tak, aby cesta a chodník zostali priechodné pre chodcov. Vstupy do reštauračných prevádzok musia zostať voľné. V parku je prísny zákaz parkovania a odstavovania vozidiel!
Pred kultúrnym domom bude vytvorený priestor na sedenie pre tých, ktorí majú záujem sledovať kultúrne programy v predvestibulí v sobotu a v nedeľu počas oboch príležitostných trhov - jarmokov.
Parkovanie návštevníkov bude zabezpečené na parkovisku pod Régiou. Za odstavenie vozidla na odstavných plochách v správe KC Bojnice bude od predávajúcich (po vyložení tovaru) vyberaný poplatok za parkovanie 3,50 € / deň vrátane DPH. Návštevníci Bojníc v dňoch konania jarmokov môžu parkovať na parkoviskách pod Régiou.
Mestská hromadná doprava (MHD) a prímestská autobusová doprava budú zabezpečovať prepravu cestujúcich a návštevníkov podľa platného cestovného poriadku s tým, že bude uzatvorené centrum mesta a autobusy do kúpeľov a prímestské autobusy budú premávať po Okrajovej ulici.

Kultúrne centrum Bojnice má v pláne organizovať v sobotu 21. septembra 2013 – MEDOVÉ BABIE LETO spojené s prezentáciou výrobcov medu, propolisu, včelieho vosku a s tým súvisiacimi remeselnými a inými aktivitami. Záujemcovia o predaj medu musia k svojej žiadosti priložiť OSVEDČENIE O AKOSTI MEDU vydané Slovenským zväzom včelárov.
Podujatie sa bude konať na pešej zóne Hurbanovho námestia bez uzávery centra mesta.
- Ing. E.Belianska, riaditeľka KC Bojnice-


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendárDeutch version
English version
Úvodná stránka